• تهران ، خ قزوین ، نبش 16 متری امیری ، پاساژ میلاد قائم ، طبقه همکف ، ورودی 3 ، واحد 237
  • زمان تماس مغازه 9 تا 17 - برای موبایل شبانه روزی
  • 09125655247 - 02166697075
بسته

خرید پمپ هیدرولیک با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

پمپ هیدرولیکی با استفاده از انرژی های مکانیکی که به شکل جریان الکتریکی یا سوخت های دیزلی هستند، فشار سیال را افزایش می دهد. بالا رفتن فشار در سیال باعث بیشتر شدن انرژی سیال شده و امکان انجام کار های نیازمند نیروی بیشتر را فراهم می کند. پمپ های هیدرولیکی انواع گوناگونی دارند. با اینکه هر کدام وظیفه ای مشابه را انجام می دهند؛ ولی خرید پمپ هیدرولیک باید با توجه به سیستم هیدرولیکی و کارکرد آن باشد.

پمپ های هیدرولیکی چگونه کار می کنند؟

پمپ های هیدرولیکی دو نوع فعالیت دارند. برخی از آن ها با انجام حرکات رفتی و برگشتی سبب افزایش فشار در سیال می شوند. برخی دیگر با حرکت های چرخشی فشار سیال را بالا می برند. برای تمامی پمپ های هیدرولیکی با هر فعالیتی به موتور برای تأمین انرژی نیاز است. این موتور می تواند الکتریکی یا دیزلی باشد.

بعد از خرید پمپ هیدرولیک به سیال نیاز دارید. به طور معمول از هوا به عنوان سیال در این نوع پمپ استفاده می کنند. وجود نیروی انسانی برای تنظیم دستگاه از دیگر نیاز های این محصول است. با شناخت انواع پمپ های هیدرولیکی موجود در بازار راحت تر می توانید نمونه مورد نظر را انتخاب کرده و خریداری کنید.

کاربرد هر یک از پمپ های هیدرولیکی موجود در بازار
کاربرد هر یک از پمپ های هیدرولیکی موجود در بازار

انواع پمپ هیدرولیکی و کاربرد آن ها

پمپ هیدرولیکی در سه دسته بندی تولید می شود. دسته اول پمپ های دنده ای هستند. در این نوع پمپ هیدرولیکی از دو دنده مشبک برای ایجاد فشار در سیال استفاده می کنند. این دو دنده در خلاف جهت یکدیگر می چرخند. چرخش دنده های مشبک محفظه ای را به وجود می آورد که منبسط و منقبض می شود. همین عمل باعث ایجاد فشار در سیال خواهد شد.

دسته دوم پمپ های پره ای هستند. در این نوع پمپ هیدرولیکی چرخش پره ها باعث ایجاد نیروی گریز از مرکز می شود. این نیرو باعث می شود سیال وارد شده به پمپ با چرخش محوری درون روتور، افزایش فشار داشته باشد. سومین و آخرین دسته پمپ های هیدرولیکی، پمپ پیستونی است. پمپ های پیستونی مجموعه ای از سیلندر ها هستند. در هر سیلندر یک پیستون قرار دارد. پیستون ها با حرکت های رفت و برگشتی (بالا و پایین شدن) فشار سیال را افزایش می دهند.

با اینکه هر سه دسته پمپ های هیدرولیکی باعث افزایش فشار در سیالات می شوند؛ ولی متفاوت بودن نوع مخزن هر پمپ و تفاوت در فشرده سازی سیال، سرعت عملکرد این محصولات را تغییر می دهد. هیچ یک از پمپ های هیدرولیکی بر دیگری برتری ندارند و باید بر اساس هدف سیستم هیدرولیکی انتخاب شوند. برای خرید پمپ هیدرولیک باید از مشاوره های تخصصی استفاده کرد.

استفاده از پمپ هیدرولیکی و افزایش فشار در سیال
استفاده از پمپ هیدرولیکی و افزایش فشار در سیال

روش آسان خرید پمپ هیدرولیک با کیفیت مطلوب

قطعات و محصولات صنعتی باید کیفیتی مطلوب داشته باشند. تنها در این صورت عملکرد مناسبی از خود نشان می دهند. خرید یک محصول تقلبی و بی کیفیت می تواند خرابی سیستم های هیدرولیکی یا آسیب های جبران ناپذیر به مال و جان را به همراه داشته باشد.

برای خرید پمپ هیدرولیک می توانید به شرکت هیدرولیک ایران زمین اعتماد کنید؛ زیرا متخصصانی حرفه ای و مهندسانی مجرب در این مجموعه فعالیت می کنند. امکان دریافت مشاوره های تخصصی پیش از خرید محصولات فراهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر محصول یا قیمت آن می توانید با استفاده از راه های ارتباطی قرار داده شده روی سایت ایران هیدرولیک، مشاوره تخصصی دریافت کنید.

جمع بندی

انواع پمپ های هیدرولیکی کمک می کنند تا برای انجام کار های محتاج نیروی زیاد مانند جا به جایی لوازم سنگین، مقدار کمی سیال مورد نیاز باشد. پمپ هیدرولیکی با افزایش فشار سیال، حجم و نیروی آن را افزایش می دهد. در این حالت با مقدار کمی هوا، نیروی بالایی در اختیار خواهد بود.

خرید پمپ هیدرولیک باید از فروشگاهی معتبر باشد؛ زیرا محصولات با کیفیت و اورجینال توان برآورده کردن نیاز سیستم های هیدرولیکی را دارند. فروشگاه اینترنتی ایران هیدرولیک انواع پمپ های هیدرولیکی را تأمین کرده و در اختیار خریداران قرار می دهد. برای سفارش هر محصول یا کسب اطلاعات بیشتر باید با کمک راه های ارتباطی موجود روی سایت با کارشناسان شرکت هیدرولیک ایران زمین تماس بگیرید.

 

مقالات مرتبط:

آیا پمپ هیدرولیک کوماتسو از کیفیت کافی برخوردار است؟

چرا عملیات پمپاژ بتن صورت می گیرد و پمپ های به کار رفته چگونه عمل می کنند؟

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *