• تهران ، خ قزوین ، نبش 16 متری امیری ، پاساژ میلاد قائم ، طبقه همکف ، ورودی 3 ، واحد 237
  • زمان تماس مغازه 9 تا 17 - برای موبایل شبانه روزی
  • 09125655247 - 02166697075
بسته

معرفی پمپ هیدرولیک ویکرز و آشنایی با ویژگی های آن

پمپ های هیدرولیکی تحولی عظیم در صنعت ایجاد کردند. پمپ هیدرولیکی در انواع پره ای، دنده ای و پیستونی تولید می شود. این تنوع سبب ایجاد تفاوت های جزئی شده و باعث می شود تا این محصول برای استفاده در هر صنعتی مناسب باشد. پمپ هیدرولیک ویکرز از نمونه های پره ای به شمار می رود.

از پمپ های هیدرولیکی پره ای در صنایعی مانند کشاورزی، هوانوردی، ساخت و ساز، جنگلداری یا تأسیسات عمومی استفاده می کنند. پمپ های پره ای دارای دو مدل تک پره و دو پره هستند. شرکت ویکرز هر دو نوع محصول را تولید کرده و به بازار عرضه می کند.

انواع پمپ هیدرولیک ویکرز

پمپ های هیدرولیکی شرکت ویکرز در دو نوع تک پره و دو پره تولید می شوند. نوع تک پره دارای یک روتور، یک مخزن سیال، یک پره و یک استاتور می باشد. پره با چرخیدن درون روتور باعث ایجاد نیروی گریز از مرکز می شود. این نیرو فشار سیال را افزایش می دهد.

نحوه عملکرد پمپ هیدرولیک ویکرز دو پره نیز همانند مدل های تک پره است. تمامی قطعات این دو مدل یکسان بوده و فقط در تعداد پره ها تفاوت دارند. درون روتور پره ها در خلاف جهت یکدیگر به چرخش در می آیند. همین امر سبب ایجاد نیروی گریز از مرکز قوی تری می شود و سرعت افزایش فشار سیال را بالا می برد.

پمپ های هیدرولیکی تک پره و ویژگی آن ها
پمپ های هیدرولیکی تک پره و ویژگی آن ها

انتخاب میان پمپ های هیدرولیکی تک پره و دو پره

پمپ های هیدرولیکی دو پره یا تک پره تفاوت های قابل توجهی ندارند. عملکرد آن ها در سیستم هیدرولیکی اهمیت دارد و مدل پمپ باید توسط کارشناس تعیین شود. پمپ های هیدرولیکی دو پره توان بالاتری دارند و در زمانی کوتاه باعث افزایش فشار حجم بیشتری از سیال می شوند. استفاده از این پمپ ها در سیستم های هیدرولیکی کوچک یا ضعیف مشکل آفرین می شود.

پمپ های هیدرولیکی تک پره توانایی افزایش فشار حجم کمتری از سیال را دارند. این مدل انرژی کمتری مصرف می کند، اندازه کوچک تری دارد و سرعت آن از نمونه های دو پره کمتر است. این نوع پمپ هیدرولیک ویکرز برای سیستم های کوچک تر یا ضعیف که توان تحمل فشار بالا را ندارند، مناسب خواهد بود. البته توان سیستم هیدرولیکی باید توسط کارشناس تعیین شود.

کاربرد پمپ هیدرولیکی دو پره
کاربرد پمپ هیدرولیکی دو پره

خرید پمپ های هیدرولیکی شرکت ویکرز

شرکت ویکرز از برند های مطرح تولید کننده قطعات صنعتی به شمار می رود. پمپ های پره ای ویکرز کیفیت بالایی دارند. از این محصولات در صنایع مختلف استفاده می کنند. اندازه کوچک و صدای کم سبب شده تا بتوان از این پمپ ها در ماشین های هیدرولیکی نیز استفاده کرد.

صنایع خودرو سازی، صنایع دفاعی یا کامیون ها و تجهیزات سنگین از پمپ هیدرولیک ویکرز استفاده می کنند. این محصول حتی مصارف خانگی دارد و برای افزایش فشار آب در منازل مسکونی استفاده می شود. خرید پمپ های هیدرولیکی باید بر اساس سیستم مورد نظر باشد. مدل های تک پره و دو پره تفاوت هایی جزئی دارند که تغییرات زیادی در عملکرد کلی سیستم هیدرولیکی ایجاد می کنند.

برای خرید مناسب این محصول باید از مشاوره های کارشناسی کمک گرفت. راه های ارتباطی با مشاوران روی سایت ایران هیدرو قرار دارد. شما با کمک راهنمایی مشاوران می توانید پمپ هیدرولیک مناسب را انتخاب کنید. شرکت هیدرولیک ایران زمین امکان شبیه سازی کارکرد محصولات در یک سیستم هیدرولیک را فراهم می کند. در نتیجه پیش از خرید می توانید عملکرد محصول را بررسی کنید.

مشخصات پمپ هیدرولیک ویکرز
مشخصات پمپ هیدرولیک ویکرز

جمع بندی

پمپ های هیدرولیکی پره ای به دلیل داشتن سر و صدای کم، محبوبیت زیادی در صنایع گوناگون دارند. پمپ هیدرولیک ویکرز یکی از محصولات شناخته شده و با کیفیت صنعتی محسوب می شود. این پمپ هیدرولیکی پره ای در دو نوع تک پره و دو پره تولید شده و به بازار عرضه می شود. این دو نوع در سرعت فشرده سازی سیال و عملکرد تفاوت های جزئی با یکدیگر دارند.

برای تهیه قطعات صنعتی با کیفیت باید از فروشگاهی معتبر خرید کرد. شرکت هیدرولیک ایران زمین بیش از 15 سال تجربه درخشان در زمینه تأمین انواع تجهیزات صنعتی پنوماتیک و هیدرولیک دارد. کارشناسان مجرب این مجموعه اطلاعات لازم برای ثبت سفارش محصول را در اختیار خریداران قرار می دهند. از طریق راه های تماس موجود روی سایت می توانید با متخصصان ارتباط برقرار کنید.

 

مقالات مرتبط:

قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک به چه عواملی وابسته بوده و چگونه تعیین می شود؟

پمپ پیستونی a4vso 250 چگونه عمل کرده و چه کاربردهایی دارد؟

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *